به منظور استفاده از خدمات سایت الکسا یار در زمینه افزایش رتبه الکسا و همچنین افزایش بازدید گوگل و یا نمایش تبلیغات سایر کاربران ، پذیرش قوانین زیر الزامی است:

1. قوانین تبلیغ دهندگان

1.1. هیچ یک از وب های فروش اکانت های عبور از فیلترینگ حق تبلیغات در الکسا یار را ندارد.

2.1. وبگاه های فیلتر شده اجازه استفاده از خدمات سامانه الکسا یار را ندارند.

3.1. در صورتی که برای تبلیغات وبی که با قوانین سامانه تبلیغاتی الکسا یار مغایرت دارد هزینه ای واریز شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی الکسا یار می تواند از عودت وجه خودداری کند.

4.1. ملاک میزان ورودی به وبگاه های تبلیغ دهنده ، شمارنده سایت الکسا یار می باشد نه شماردنده های دیگر.

5.1. در صورت تغییر محتویات صفحه ای که در سایت الکسا یار تبلیغ می شود ، به صورتی که محتوای جدید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا مورد تایید مسئول سامانه تبلیغاتی الکسا یار نباشد ، مسئول سامانه تبلیغاتی الکسا یار اجازه برداشتن تبلیغات مذبور را داشته و ملزم به پرداخت هیچ گونه خسارت و مابه التفاوتی نمی باشد ؛ همچنین مسئولین این سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه مسدود کرده و هیچ مقدار از درآمد کسب شده کاربر خاطی را به وی پرداخت ننمایند.

6.1. برای تبلیغاتی که به هر علت لغو و حذف شوند قبل از برگشت اعتبار کاربر به حساب کاربری کلیه مبالغ هدیه و تخفیف از انها کسر خواهد شد و کلیه مبالغ مصرفی از تبلیغ ابتدا از مبلغ اصلی تبلیغ میباشد و سپس از اعتبارات هدیه کسر مصرف خواهد شد. برای مثال اگر کاربری در طول مدت دو پنجاه هزار تومان شارژ انجام داده باشد و ده هزار تومان هم هدیه رایگان گرفته باشد و در زمان ثبت درخواست لغو(در صورت موافقت با درخواست لغو در شرایطی که مدیریت صلاح بداند) اگر 20 هزار تومان مانده اعتبار داشته باشد ده هزار تومان ان بابت هدیه رایگان کسر خواهد شد و تنها ده هزار تومان به کاربر تعلق خواهد گرفت.

7.1.پس از سفارش تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد. مقدار سفارش یا نوع پرداخت یا هر دلیل دیگری هیچ تفاوتی در قانون عدم لغو تبلیغ ایجاد نمیکند و تبلیغات به هیچ عنوان لغو نخواهند شد.

8.1. تنها توافقاتی که بصورت مکتوب با امضا مدیریت سایت بصورت قرارداد درامده اند دارای اعتبار میباشند و صحبتهای شفاهی و مکتوب از سایر روشها فاقد اعتبار است.

9.1. از آنجا که ترافیک سایتهای نمایش دهنده وابسته به مناسبتهای واقع در هر روز می باشد و ممکن است تغییر داشته باشد، الکسا یار همواره سعی میکند تا با ارائه خدمات مطلوب به تعداد کافی تبلیغ در اختیار تبلیغ دهنده بگذارد ولی در صورتی که به هر علت (از جمله علت گفته شده) تعداد تبلیغ کاربر به مقدار درخواستی در روز نرسد کاربر حق اعتراض نخواهد داشت. در واقع نمایش تبلیغ در این شرایط ممکن است کمی طولانی تر گردد.

10.1. تبلیغ دهنده موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات تبلیغ خود اطمینان حاصل کند. و در صورت مشاهده هرگونه تناقض مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح اطلاع دهد. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر سایت تبلیغ دهنده اثر گذار باشد، بر عهده تبلیغ دهنده است و الکسا یار در این راستا هیچگون مسئولیتی ندارد.

11.1. تامین خدمات در الکسایار مشروط به تامین ترافیک ورودی است. با توجه به اینکه ترایک نمایش دهندگان در روزهای مختلف متفوت و کم وز یاد میشود، الکسایار تضمینی به تامین بازدیدهای درخواست شده برای هر نوع تبلیغ ارائه نمیدهد

11.1. قوانین ثبت تبلیغات بهبود رتبه الکسا

1.11.1. تایید این تبلیغات توسط کاربر صورت میپذیرد و نیازی به تبلیغ از سمت مدیریت نیست. ملاک تایید تبلیغات وجود فایل html ارائه شده در پنل کاربری متعلق به هر تبلیغ می باشد.

2.11.1. الکسا یار میتواند در صورتی که فایل html گفته شده در بند 1.11.1 را در سایت تبلیغ شده مشاهده نکرد و یا محتوای آن تغییر یافته بود، تبلیغ مذکور را به حالت عدم تایید تبدیل کند و کاربر موظف است نسبت به رفع آن اقدام نماید.

3.11.1. چنانچه به هر دلیلی مشاهده شود که سایت تبلیغ شده فیلتر هست و قابلیت دریافت آیپی های ایران را ندارد و یا به علت تغییر محتوای فایلهای فعالسازی، آیپی های ارسالی به تبلیغی برگشت داده نمیشود، تبلیغ مذکور بدون اخطار حذف شده و بودجه باقیمانده آن صفر خواهد شد و امکان شارژ مجدد وجود نخواهد داشت. در این موارد کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

4.11.1. چنانچه سایتی فیلتر نیست ولی آیپی های ارسالی را به الکسایار بازگشت نمیدهد که میتوانند بنا به دلایلی مانند عدم دسترس بودن وب سایت، کندی سرور و سایر موارد مشابه باشد که بر روی بازدیدهای ارسالی تاثیر میگذارد، در صورتی که مورد برطرف نشود بودجه تبلیغ مشمول جریمه خواهد بود و این جریمه بر اساس صلاحدید مدیریت میتواند شامل صفر شدن بودجه باقیمانده تبلیغ، یا اعمال درصدی اضافه بر نرخ اصلی هر بازدید به عنوان جریمه باشد

 

12.1. قوانین ثبت تبلیغات افزایش بازدید گوگل

 1.12.1. درج تبلیغات ورودی گوگل که نهایتا موجب نمایش سایت بر خلاف قوانین الکسا یار شود ممنوع بوده و مدیریت الکسا یار میتواند نسبت به مسدود کردن آن اقدام نماید

 2.12.1. درج تبلیغات پاپ آپ و گوگل که منجر به باز شدن سایتهای شرط بندی، چت روم، فروش پراکسی و خلاف قوانین ایران شود ممنوع بوده و تبلیغ ثبت شده مسدود شده و هزینه برگشت داده نخواهد شد

 

13.1. سایت الکسا یار رسیدن به یک رتبه خاص را تضمین نمیکند و مسئولیتی را نمیپذیرد، چرا که رسیدن به رتبه خاص (علی الخصوص رتبه های زیر 1000 در ایران) نیازمند اقدامات دیگری از جمله بهینه سازیهای مربوط به سایتها می باشد که خارج از مسئولیت الکسا یار است.

5. قوانین عمومی

1.5. مسئولیت ثبت تبلیغ در سایتهایی که توسط الکسا یار رتبه آنها بهبود داشته است، با تبلیغ دهنده بوده و الکسا یار هیچگونه مسئولیتی در خصوص بازدهی تبلیغات ندارد

2.5. فعالسازی تبلیغات بهبود رتبه الکسا و تایید تبلیغات افزایش بازدید گوگل منوط به تایید شماره تلفن همراه و تایید هویت کامل است. بدیهی است چنانچه تایید هویت انجام نشود، امکان اجرای این تبلیغات وجود ندارد و حتی مبلغ پرداخت شده توسط الکسا یار میتواند بلوکه شود تا زمانی که تایید هویت به صورت کامل انجام گردد. در صورت هر گونه سوالی میتوانید سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.

3.5. هرگونه توهین و بی احترامی به کارمندان سایت الکسایار میتواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری و یا صفر شدن بودجه تبلیغات به صلاحدید مدیریت گردد.

6. الکسا یار میتواند در هر زمان نسبت به تغییر این قوانین اقدام نماید.

با ثبت نام در این سیستم کاربر تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی که در آینده به ان اضافه خواد شد را میپذیرد