قوانین الکسا یار

به منظور استفاده از خدمات سایت الکسا یار در زمینه افزایش رتبه الکسا و همچنین افزایش بازدید گوگل و یا نمایش تبلیغات سایر کاربران ، پذیرش قوانین زیر الزامی است:

1. قوانین تبلیغ دهندگان

1.1. هیچ یک از وب های فروش اکانت های عبور از فیلترینگ حق تبلیغات در الکسا یار را ندارد.

2.1. وبگاه های فیلتر شده اجازه استفاده از خدمات سامانه الکسا یار را ندارند.

3.1. در صورتی که برای تبلیغات وبی که با قوانین سامانه تبلیغاتی الکسا یار مغایرت دارد هزینه ای واریز شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی الکسا یار می تواند از عودت وجه خودداری کند.

4.1. ملاک میزان ورودی به وبگاه های تبلیغ دهنده ، شمارنده سایت الکسا یار می باشد نه شماردنده های دیگر.

5.1. در صورت تغییر محتویات صفحه ای که در سایت الکسا یار تبلیغ می شود ، به صورتی که محتوای جدید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و یا مورد تایید مسئول سامانه تبلیغاتی الکسا یار نباشد ، مسئول سامانه تبلیغاتی الکسا یار اجازه برداشتن تبلیغات مذبور را داشته و ملزم به پرداخت هیچ گونه خسارت و مابه التفاوتی نمی باشد ؛ همچنین مسئولین این سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را برای همیشه مسدود کرده و هیچ مقدار از درآمد کسب شده کاربر خاطی را به وی پرداخت ننمایند.

6.1. پس از سفارش تبلیغ ، امکان عودت وجه پرداخت شده و حذف تبلیغ وجود ندارد.

7.1. مقدار سفارش یا نوع پرداخت یا هر دلیل دیگری هیچ تفاوتی در قانون عدم لغو تبلیغ ایجاد نمیکند و تبلیغات به هیچ عنوان لغو نخواهند شد.

8.1. تنها توافقاتی که بصورت مکتوب با امضا مدیریت سایت بصورت قرارداد درامده اند دارای اعتبار میباشند و صحبتهای شفاهی و مکتوب از سایر روشها فاقد اعتبار است.

9.1. از آنجا که ترافیک سایتهای نمایش دهنده وابسته به مناسبتهای واقع در هر روز می باشد و ممکن است تغییر داشته باشد، الکسا یار همواره سعی میکند تا با ارائه خدمات مطلوب به تعداد کافی تبلیغ در اختیار تبلیغ دهنده بگذارد ولی در صورتی که به هر علت (از جمله علت گفته شده) تعداد تبلیغ کاربر به مقدار درخواستی در روز نرسد کاربر حق اعتراض نخواهد داشت. در واقع نمایش تبلیغ در این شرایط ممکن است کمی طولانی تر گردد.

10.1. تبلیغ دهنده موظف است از صحت و سلامت لینک تبلیغ و مابقی تنظیمات تبلیغ خود اطمینان حاصل کند. و در صورت مشاهده هرگونه تناقض مراتب را از طریق تیکت برای اصلاح اطلاع دهد. لذا مسئولیت کلیه مواردی که ممکن است بر سایت تبلیغ دهنده اثر گذار باشد، بر عهده تبلیغ دهنده است و الکسا یار در این راستا هیچگون مسئولیتی ندارد.

 

11.1. قوانین ثبت تبلیغات بهبود رتبه الکسا

1.11.1. تایید این تبلیغات توسط کاربر صورت میپذیرد و نیازی به تبلیغ از سمت مدیریت نیست. ملاک تایید تبلیغات وجود فایل html ارائه شده در پنل کاربری متعلق به هر تبلیغ می باشد.

2.11.1. الکسا یار میتواند در صورتی که فایل html گفته شده در بند 1.11.1 را در سایت تبلیغ شده مشاهده نکرد و یا محتوای آن تغییر یافته بود، تبلیغ مذکور را به حالت عدم تایید تبدیل کند و کاربر موظف است نسبت به رفع آن اقدام نماید.

3.11.1. چنانچه به هر دلیلی مشاهده شود که سایت تبلیغ شده فیلتر هست و قابلیت دریافت آیپی های ایران را ندارد و یا به علت تغییر محتوای فایلهای فعالسازی، آیپی های ارسالی به تبلیغی برگشت داده نمیشود، تبلیغ مذکور بدون اخطار حذف شده و بودجه باقیمانده آن صفر خواهد شد و امکان شارژ مجدد وجود نخواهد داشت. در این موارد کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

4.11.1. چنانچه سایتی فیلتر نیست ولی آیپی های ارسالی را به الکسایار بازگشت نمیدهد که میتوانند بنا به دلایلی مانند عدم دسترس بودن وب سایت، کندی سرور و سایر موارد مشابه باشد که بر روی بازدیدهای ارسالی تاثیر میگذارد، در صورتی که مورد برطرف نشود بودجه تبلیغ مشمول جریمه خواهد بود و این جریمه بر اساس صلاحدید مدیریت میتواند شامل صفر شدن بودجه باقیمانده تبلیغ، یا اعمال درصدی اضافه بر نرخ اصلی هر بازدید به عنوان جریمه باشد

 

12.1. قوانین ثبت تبلیغات افزایش بازدید گوگل

 1.12.1. درج تبلیغات ورودی گوگل که نهایتا موجب نمایش سایت بر خلاف قوانین الکسا یار شود ممنوع بوده و مدیریت الکسا یار میتواند نسبت به مسدود کردن آن اقدام نماید

 

13.1. سایت الکسا یار رسیدن به یک رتبه خاص را تضمین نمیکند و مسئولیتی را نمیپذیرد، چرا که رسیدن به رتبه خاص (علی الخصوص رتبه های زیر 1000 در ایران) نیازمند اقدامات دیگری از جمله بهینه سازیهای مربوط به سایتها می باشد که خارج از مسئولیت الکسا یار است.

3. قوانین نمایش دهندگان

 

1.3. قرار دادن کد سامانه تبلیغاتی الکسا یار در لینک باکس و کسب درآمد از طریق آن ، ممنوع می باشد و مسئولین سامانه می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیرفعال کرده و درآمدی واریز نکنند.

2.3. محتوای وبگاه ها نباید مخالف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند و اگر پس از مدتی وبگاهی فیلتر شود ، مدیریت سامانه تبلیغاتی الکسا یار می تواند درآمد کاربر را واریز ننماید.

3.3. در صورت مشاهده کوچک ترین تقلب در سامانه تبلیغاتی الکسا یار ( به هر نحوی* ) ، مدیریت الکسا یار اجازه بستن یا صفر کردن حساب کاربری فرد خاطی را دارد.

4.3. مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درامد الکسا یار هیچ گونه مسئولیتی نسبت به شمارش تمام ورودی ها ندارند و ملاک درآمد پرداختی ، مقدار ورودی تایید شده در این سامانه می باشد.

5.3. هیچ یک از وب های فروش اکانت های عبور از فیلترینگ، حق کسب درآمد از سامانه تبلیغاتی الکسا یار را نداشته و در غیر این صورت درآمد آنها پرداخت نخواهد شد.

6.3. مدیریت سامانه تبلیغاتی الکسا یار اجازه استفاده از ورودی های پاپ آپ تکراری و یا ورودی هایی که تایید نمی شوند را دارد و می تواند از آن ها به هر شکلی استفاده کند.

7.3. مدیریت سامانه تبلیغاتی الکسا یار هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای سایت های تبلیغ کننده ندارد.

8.3. الکسا یار به منظور حفظ کیفیت تبلیغات نمایش داده شده مجاز است وب سایتهایی که آیپی های خارج آنها بیشتر از آیپی های ایران باشد و یا به هر نحو مشخص شود از سیستمهای آیپی تقلبی استفاده میکنند، حذف کند و درآمد آنها را صفر نماید

9.3. در هنگام درخواست واریز باید تمامی سایت هایی که با آن ها کسب درآمد کرده اید در پنل شما وجود داشته باشند در غیر اینصورت ، مدیریت این سامانه اجازه کم کردن درآمد سایت هایی که در لیست موجود نمی باشند را دارد.

10.3. سامانه تبلیغاتی الکسا یار هیچ گونه مسئولیتی در مقابل مشکلات احتمالی سیستم اعم از هک شدن و ایجاد مشکل برای هاست و ... ندارد.

11.3. مسئولین سامانه تبلیغاتی الکسا یار اجازه دارند در هر زمانی جلوی اجرای کد تبلیغاتی سامانه را گرفته و پس از آن موظف به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نمی باشند.

12.3. واریز درآمد کاربران در حالت عادی ممکن است تا 72 ساعت کاری زمان ببرد.

13.3. واریز مبلغ زیر صدهزارتومان شامل 500 تومان هزینه کارمزد کارت به کارت می باشد و پس از کسر کارمزد به حساب شما واریز خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید مبلغ درخواستی به طور کامل به حساب شما واریز شود، در پنل کاربری شماره شبای حساب خود را اعلام نمایید

14.3. هر گونه تغییر در نحوه عملکرد کد پاپ آپ این سامانه به هر نحوی ( مشخص کردن کوکی و ... ) بدون هماهنگی با مدیریت سامانه خلاف قوانین این سامانه می باشد و مسئولین سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد الکسا یار می توانند حساب کاربری فرد خاطی را غیر فعال کرده و موجودی کاربر خاطی را پرداخت ننمایند

4. قوانین عمومی

1.4. مسئولیت ثبت تبلیغ در سایتهایی که توسط الکسا یار رتبه آنها بهبود داشته است، با تبلیغ دهنده بوده و الکسا یار هیچگونه مسئولیتی در خصوص بازدهی تبلیغات ندارد

2.4. فعالسازی تبلیغات بهبود رتبه الکسا و تایید تبلیغات افزایش بازدید گوگل منوط به تایید شماره تلفن همراه و تایید هویت کامل است. بدیهی است چنانچه تایید هویت انجام نشود، امکان اجرای این تبلیغات وجود ندارد و حتی مبلغ پرداخت شده توسط الکسا یار میتواند بلوکه شود تا زمانی که تایید هویت به صورت کامل انجام گردد. در صورت هر گونه سوالی میتوانید سوالات متداول را مطالعه بفرمایید.

3.4. هرگونه توهین و بی احترامی به کارمندان سایت الکسایار میتواند منجر به مسدود شدن حساب کاربری و یا صفر شدن بودجه تبلیغات به صلاحدید مدیریت گردد.

5. الکسا یار میتواند در هر زمان نسبت به تغییر این قوانین اقدام نماید.

با ثبت نام در این سیستم کاربر تمامی بندهای این توافقنامه و بندهایی که در آینده به ان اضافه خواد شد را میپذیرد