در حال حاضر افزایش بازدید سایت در الکسا یار به سادگی انجام میشود و از آنجا که کد آمارگیر آنالیتیکز نیز در زمان ثبت تبلیغ میتواند به صفحات سایت شما اضافه شود، ترافیک ارسالی از سمت الکسا یار برای سایت خود را میتوانید در آمار روزانه گوگل آنالیتیکز مشاهده نمایید. با وجود روشهای بسیار زیاد افزایش بازدید سایت یکی از بهترین روشهای افزایش بازدید از نظر ما،استفاده از بازدید کننده های واقعی می باشد زیرا هم باعث افزایش بازدید سایت شما میشود و هم باعث کاهش رتبه الکسا به طور بسیار چشمگیری خواهد شد.

یکی از مهمترین فواید بالا بودن تعداد بازدید کنندگان این سایت تاثیر این کار بر روی سئو و در نهایت میزان درآمد آن خواهد بود. علاوه بر این سبب میشود تا دامنه سایت مورد نظر مورد توجه سیستمهای مانیتورینگ قرار بگیرد. روشهای زیادی برای افزایش بازدید وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

1. گرفتن لینک از سایتهای دیگر: این روش بسیار رایج بوده که با توجه به استفاده بی رویه از این روش تقریبا دیگر استفاده چندانی ندارد.

2. گرفتن لینک درون بنر از سایتهای پر بازدید: این روش به دلیل اینکه هر کلیک هزینه بسیار بالایی دارد نمیتواند به عنوان بهترین روش برای افزایش بازدید سایت در نظر گرفته شود. زیرا اگر بخواهیم هزینه این کار را با سایت الکسا یار مقایسه نماییم شاید در برخی موارد، سایت الکسا یار بتواند تا یک هزارم هزینه هر بازدید کننده را کاهش دهد.

3. انتشار محتوای جذاب: این روش به عنوان روش مناسبی در نظر گرفته میشود و سایتهایی که به طور اختصاصی نویسنده هایی برای نوشتن مقالات با کیفیت دارند، بازدید کنندگان زیادی را به سمت خود جذب خواهند نمود و ما نیز به شما توصیه میکنیم که در کنار افزایش بازدید از طریق تبلیغ در سایت الکسا یار مطالب با کیفیتی در سایت خود منتشر نمایید تا هم بازدید کنندگان سایتتان بعدا برای مطالعه مطالب شما باز گردند و هم مطالب سایت شما را با لینک به سایت شما در محلهای دیگر (که میتواند سایتها، وبلاگهایشان یا حتی شبکه های اجتماعی باشد) منتشر نمایند.

4. سئو کردن سایت: این روش برای افزایش بازدید آن بسیار مناسب است. چون کاربرانی که از موتورهای جستجو به سایت شما وارد شوند، کاربرانی هستند که به دنبال مطلب این سایت بوده اند و بهترین هدف برای تبدیل به کاربرانی هستند که در آینده نیز به دفعات به سایت شما مراجعه کنند. پس در نتیجه در کنار تبلیغات ثبت شده در سایت الکسا یار به سئوی سایت خود نیز باید بسیار توجه نمایید و اصول پایه ای آن را رعایت کنید تا در بین نتایج جستجو رتبه قابل قبولی کسب نمایید.

5. افزایش رنک الکسا به خاطر معتبر نشان دادن سایت توجه کاربر را به سایت شما جلب میکند البته این به معنی نیست که روی بقیه موارد نباید کار بشود بلکه زمانی که شما بازدید سایت خود را افزایش میدهید و در نتیجه این کار باعث افزایش رتبه الکسا نیز میشود، باید به محتوای سایت خود نیز توجه بسیار زیادی داشته باشید تا در نهایت کاربرانی که به دلیل موارد گفته شده از قبل در سایت شما به گشت و گذار می پردازند نا امید نشده و سایت را به سرعت ترک نکنند.

شما میتوانید همین حالا با ثبت نام در سایت الکسا یار به ثبت تبلیغ در کوتاهترین زمان و بهبود رتبه الکسا و افزایش بازدید سایت خود بپردازید.