فعالسازی تبلیغ بهبود رتبه الکسا

به منظور فعالسازی تبلیغ بهبود رتبه الکسا ابتدا از طریق این لینک وارد پنل کاربری خود در سایت الکسا یار شوید.

از منوی سمت راست در پنل کاربری در بخش مدیریت تبلیغات گزینه "لیست تبلیغات بهبود رتبه الکسا" را کلیک کنید و یا در داشبورد خود بر روی گزینه "تبلیغات من" کلیک نمایید.

داشبورد

در صورتی که در این لیست تبلیغی در وضعیت "در انتظار فعالسازی توسط کاربر" باشد، گزینه ای به نام "فعالسازی" در بخش عملیات آن نشان داده میشود. بر روی این گزینه کلیک کنید تا صفحه فعالسازی تبلیغ مورد نظر شما، نمایش داده شود.

داشبورد

در این صفحه با توجه به راهنمای گفته شده ابتدا فایلهای html ارائه شده توسط الکسا یار را با کلیک بر روی دکمه های دانلود فایل html دریافت کنید و در سیستم خود ذخیره نمایید. محل ذخیره سازی این فایلها را به خاطر داشته باشید.

فعالسازی تبلیغ

به محل میزبانی فایلهای سایت خود (همان هاست یا سرور مجازی یا سرور اختصاصی) مراجعه کنید و فایلها را در فولدری که برای تبلیغ خود ثبت نموده اید، آپلود کنید. در صورتی که برای دسترسی به محل میزبانی فایلهای خود بر روی هاست از کنتل پنل خاصی استفاده میکنید میتوانید راهنمای آپلود فایلها را از سمت راست همین صفحه انتخاب نمایید.

پس از قرار دادن فایلها در سرور سایت خود، در صفحه فعالسازی تبلیغ مربوطه بر روی دکمه "فعالسازی تبلیغ" کلیک کنید. در صورتی که فایلها به درستی و بدون هیچ گونه تغییری در سرور شما قرار داده شده باشید، پیامی مبنی بر " تبلیغ شما با موفقیت فعال شد" دریافت میکنید. در این حالت تبلیغ شما امکان اجرا شدن دارد که باید از طریق لیست تبلیغات نسب به "شروع"آن اقدام نمایید.

فعالسازی تبلیغ

در صورتی که به هر علتی الکسا یار موفق به دریافت فایلها نشود، پیام خطا دریافت خواهید کرد. دلایل خطا میتواند یکی از موارد زیر باشد:

  • فایلها در محل مورد نظر قرار ندارند.
  • حداقل یکی از فایلها قبل از آپلود تغییر یافته است.
  • در صورتی که از سیستمهای مدیریت محتوا استفاده میکنید و افزونه خاصی را برای آنها فعال کرده اید، فایلها قبل از دریافت توسط الکسا یار تغییر داده میشوند. در این حالت لازم است از طریق تیکت در پنل کاربری مشکل خود را با بخش پشتیبانی مطرح نمایید.

 

 

آپلود فایل در cPanel

برای آپلود فایل در کنترل پنل cPanel ابتدا از طریق دسترسی که توسط ارائه دهنده خدمات میزبانی و هاست در اختیار شما گذاشته شده است وارد کنترل پنل خود شوید. صفحه ورود cPanel مشابه تصویر شماره 1 است. در قسمت Username، نام کاربری اکانت خود را وارد کنید. در قسمت Password، رمز عبور خود را وارد نمایید.

ورود به سی پنلتصویر 1 :  ورود به cPanel

 پس از ورود به اکانت خود، از قسمت Files بر روی ابزارFile Manager کلیک کنید.

فایل منیجر در سی پنل

برای آپلود فایل در روت سایت لازم است که وارد فولدر public_html شوید.

روت سایت در سی پنل

پس از ورود به این فولدر، یک فولدر با نام تعیین شده در تبلیغ خود ایجاد نمایید. برای ایجاد فولدر از گزینه +Folder که در قسمت بالای پنل وجود دارد استفاده کنید و نام مورد نظر خود را وارد نمایید.

ایجاد فولدر در سی پنل

ایجاد فولدر در سی پنل

پس از ایجاد فولدر، وارد آن شده و گزینه Upload را از قسمت بالای پنل خود انتخاب کنید. در صفحه نمایش داده شده، فایل یا فایلهای مورد نظر خود را انتخاب نمایید و یا اینکه از درون پنجره My Computer کامپیوتر خود، فایلهای مورد نظر را به درون کادر آپلود فایل بکشید تا فرایند آپلود شروع شود.

آپلود فایل در سی پنل

آپلود فایل در سی پنل

در تصویر فوق فایلهای html دانلود شده از طریق صفحه فعالسازی تبلیغ خود را انتخاب کنید و یا آن را به درون کادر بکشید تا آپلود آنها شروع شود.

آپلود فایل در سی پنل